חברת אחזקה כשמה כן היא, אחראית על אחזקה טובה ותקינה של בניין. אך עם הבנה בסיסית זו, אנחנו עדיין לא מבינים לעומק מה המשמעות האדירה עבור בניין כאשר ישנה חברת אחזקה הדואגת לתקינותו השוטפת. חלקנו מתגוררים בבניינים חדשים ומתוחזקים וחלקנו בבניינים ישנים יותר. אך רוב הסיכויים שכולנו בשלב מסוים בחיים חווינו תקופת מגורים בבניין ישן אחד לפחות. בכל בניין, ישן או חדש, מתעוררות אי אלו בעיות במשך הזמן ושינוי העונות. אז כיצד חברת אחזקה באמת יכולה לשפר את איכות חיינו? המשיכו לקרוא.

האם אתם צריכים חברת אחזקה?

ראשית, כמה מילים על חברת אחזקה ופועלה – חברת אחזקה היא בעצם האמא והאבא של הבניין. זאת אומרת שהיא הכתובת הראשונה אליה נפנה בכל מצב של תקלה טכנית. בנוסף ובלי קשר לתקלות ספציפיות, בכל כמה זמן מגיע איש מקצוע לביצוע בקרה שגרתית בנושאים שונים, כמו תקינות המעלית ווידוא הבטיחות.

חברת האחזקה דואגת גם לעובדי ניקיון שיגיעו באופן קבוע על פי מה שיסוכם עם דיירי הבניין, עבודות הניקיון יכללו את חדר המדרגות והמעלית כמובן, ניקוי חלונות, לובי, כניסה וכן גם פוליש בשטחים המרוצפים פעם בתקופה. בקיצור – הבניין תמיד יהיה נקי ומצוחצח.

כמו כן, חברת אחזקה לבניין שלכם תהווה הבטחה לתקינות והניקיון השוטפים של הבניין ותסיר מעליכם הרבה מאוד אחריות וכאב ראש. לכן, אם מדובר בבניין ישן יחסית המצריך הרבה תיקונים באופן יחסי, כדאי מאוד לשכור שירותי חברת אחזקה. מה גם שאם הבניין שלכם חדש ונוצץ ביניים, על מנת לשמור עליו באותו המצב לאורך שנים רבות ולהימנע מתקלות הנובעות מהזנחה, כדאי לשכור את שירותיה של חברת אחזקה לבניין.

המסקנה כנראה שזו האופציה הטובה והמשתלמת ביותר עבור כל מקרה. למידע נוסף והצעות משתלמות ביותר היכנסו לאתר של החברה שתדאג להסיר כל דאגה מיותרת מליבכם https://www.sapir-ahzakot.co.il/

האם חברת אחזקה מספקת גם ניהול ועד בית?

כפי שכבר ניתן היה להבין מהפסקה הקודמת, חברת אחזקה תדאג לאחזקת הבניין שלכם בתחומים רבים ומגוונים. אך האם יכולה לספק גם ניהול ועד הבית כולו? תחת תחומי האחריות של ועד הבית ישנה כמובן דאגה לאחזקה כוללת של הבניין, ארגון וביצוע עבודות הניקיון בבניין, באם יש ברשות הבניין גינה, על ועד הבית לדאוג גם לטיפול השוטף של הגינה.

חברת אחזקה דואגת בעצמה לכל תחומי האחריות הללו ולמעשה היא כאן כדי להחליף את ועד הבית. לרוב מדובר בדיירים שאין להם את הידע הטכני לפתור את כל הבעיות ולכן גם העיסוק גוזל מהם זמן יקר. בנוסף, הזמנת אנשי מקצוע שונים בכל פעם שיש תקלה עלולה להגיע להוצאות דיי גדולות של כסף וללא תחזוקה שוטפת, התקלות ימשיכו לצוץ. לסיכום, חברת אחזקה לבניין שלכם תהיה הפתרון הטוב ביותר גם עבור תקינות הבניין וגם חיסכון אדיר של כסף וכאב ראש עבורכם.