השקעות נדלן

קבוצת SUN CHEN

השקעות נדלן – סן חן

מי שמבין בהשקעות, יודע שהשקעות בנדל"ן הן הבטוחות והמניבות ביותר. כאשר משווים את הרווחים של השקעות נדלן לרווחים בכל סוג אחר של השקעה, מתברר שבטווח הארוך הנדל"ן תמיד מנצח. גם אם בהדרך ייתכנו תקופות שבהן ההשקעה תישא פחות רווחים, הרי שבסיכומו של עניין המספרים יתאזנו והרווחים יגיעו. אבל איך אפשר לדעת שההשקעה תניב רווחים? מה חשוב לדעת כשמשקיעים בנדל"ן? איך כדאי להשקיע – לבד או באמצעות מומחים? בשורות הבאות נביא לכם כמה טיפים חשובים.

איך אפשר לדעת האם השקעות נדלן בארץ יניבו רווחים

בכל השקעה, שאלת השאלות היא איך ומתי השקעה שלכם בנדל"ן תניב רווחים. כשמדובר בנדל"ן, מרבית הנכסים מניבים, בסיכומו של עניין, רווחים. הבחינה של נכס צריכה להתבצע על פי שני פרמטרים חשובים:

  1. האם הנכס מניב: הפרמטר הראשון לבחינת הכדאיות של ההשקעה, היא בחינת התנובה המיידית של הנכס. אם הנכס ניתן להשכרה, הרי שהוא יכול להניב תשואה כבר בטווח הקצר. נכסים שיש להם כבר חוזה השכרה, כלומר שהשוכרים כבר נמצאים בנכס, הם הטובים ביותר. זאת, משום שההכנסה מתחילה להגיע כבר מהים הראשון. אם לא, חשוב לבחון את המיקום של הנכס ואת הסיכויים שניתן יהיה להשכיר אותו בתוך זמן קצר אחרי הרכישה.
  2. האם המחירים של הנכס בעלייה: בטווח הארוך, המחירים של נכסי נדל"ן בישראל נמצאים בדרך כלל בעלייה. עם זאת, חשוב לבחון את המיקום של הנכס ואת הפוטנציאל הגלום בו. מומחים לדבר יודעים לזהות את הפוטנציאל, בהתאם לפער בין הביקוש להיצע באזור הספציפי שבו הנכס ממוקם.

השקעות נדלן בארץ באמצעות מומחים לנדל"ן מאפשרת למשקיע לבחון את הנכס המיועד בעיניים מקצועיות. בחינה מקצועית מאפשרת לזהות את הפוטנציאל הטמון בנכס. המומחים של SUN CHEN נמנים עם הטובים ביותר. חוות הדעת שלהם הוכחו פעם אחר פעם כנכונות, והסתייעות בהם מעניקה יתרון משמעותי למשקיע.

השקעות נדלן בארץ – מה חשוב לדעת לפני שמתחילים להשקיע

עליית המחירים של נכס נדל"ן היא בדרך כלל תוצאה של שילוב נסיבות. עם זאת, רק אנשי מקצוע מיומנים יכולים לראות את כל התמונה. חלק מהגורמים המשפיעים על המחיר הם כדלקמן:

  • ביקוש והיצע: באזורים שונים, הפערים בין הביקוש וההיצע הם שונים. מומחים המכירים את הנושא, יודעים לזהות את האזורים שבהם הפער הוא הגדול ביותר.
  • פיתוח עתידי: מומחים בתחום מכירים לא רק את המצב הנוכחי, אלא גם את התוכניות לפיתוח עתידי באזור. לכן הם יודעים לזהות הזדמנויות גם באזורים שלכאורה נחשבים פחות אטרקטיביים ברגע נתון. למשל – קו רכבת קלה שיעבור בסביבה, תוכניות לפיתוח תשתיות, אזורי תעסוקה חדשים באזור וכיוצא באלה.

בחלק ניכר מהמקרים, רכישת נדל"ן בישראל תניב רווחים. יחד עם זאת, התייעצות והסתייעות במומחים עשויה להגדיל הן את פוטנציאל הרווח כתוצאה מעליית מחיר הנכס והן את הרווחים התקופתיים בטווח המיידי. המומחים של SUN CHEN מסייעים לכל המעוניין למצוא את הנכס הנכון ולהפיק ממנו את המיטב.

את הכסף שלכם אתם יכולים להשקיע בכל נכס שקיים לגביו סיכוי לעליית ערך מחד וסיכון לירידת ערך מאידך. אתם יכולים להשקיע במניות, בחברת סטרט-אפ, בעסק קטן, באחיין היזם שלכם, בחפצי אמנות, בענתיקות או נכסים טרנדיים כמו משרדים להשקעה אבל בסופו של דבר, המטרה שלכם היא למצוא את אותו נכס שמעניק לכם את פוטנציאל התשואה הגבוה ביותר ברמת הסיכון הנמוכה ביותר, ומבין כל ערוצי ההשקעה הקיימים, השקעות נדלן הוא כנראה הערוץ האטרקטיבי ביותר להניח בו את כספכם. למה ומדוע? בשורות הבאות.

מהו המפתח להצלחה בעולם השקעות נדלן?

בפשטות, השקעה היא רכישה של נכס במחיר נמוך ומכירתו לאחר שערכו עלה, אם וכאשר. ההבדל בין השקעה למסחר הוא שבהשקעה, לא אנחנו, בעלי הנכס, קובעים את ערכו של הנכס, אלא השוק. בהתאם לכך, בניגוד לפעולת מסחר פשוטה, השקעה היא פעולה הכרוכה בסיכון.

השקעות נדלן בארץ

השקעות נדלן בארץ

לנו כמשקיעים בודדים, אין שום יכולת להשפיע על גורמי הסיכון/ השוק, לאחר שכבר בחרנו את הנכס והשקענו בו, וזה מוביל אותנו למפתח להצלחה בעולם ההשקעות, ובכלל זה גם השקעות נדלן בארץ– לזהות נכסים שההסתברות לעליית ערכם במהלך תקופת ההשקעה, גבוהה יותר מההסתברות לירידת ערכם באותה תקופה.

ישנם נכסים בהם כמעט ובלתי אפשרי לזהות את ההסתברויות הללו. ישנם נכסים בהם הסיכון (ההסתברות להפסד) גבוה יותר, אבל גם הסיכוי (ההסתברות להרוויח) גבוה יותר. הטבע האנושי שמונחה בעיקר על ידי התקווה, הפחד ותאוות הבצע, יוביל אותנו בדרך כלל להשקיע בנכסים שבהם אנחנו יכולים לזהות סיכוי גבוה לרווח, גם אם זה כרוך בסיכון גבוה. מניות, אופציות, מט”ח וכדומה הן דוגמאות קלאסיות לנכסים כאלה. בנכסי נדלן הסיפור קצת שונה.

השקעות נדלן – ההשקעה האולטימטיבית

קבוצת סן חן מאפשרת לכם להשקיע את כספכם באחד מערוצי ההשקעה היחידים בהם כמעט כל נכס שתשימו עליו את האצבע מציע לכם רמת סיכון נמוכה עד סבירה, ורמת סיכוי סבירה עד גבוהה – השקעה שהיא בנדלן. בתחום של השקעות נדלן, בניגוד למשל לבורסה או לשוק המט”ח, מדובר בנכסים מוחשיים שאפשר לגעת בהם, נכסים עמידים וקבועים באדמה שהביקוש להם הוא צורך אנושי מובנה לקורת גג.

יחד עם זאת, גם ההשקעה נושאת סיכון ואם לא תבחרו נכון את הנכסים להשקעה שלכם, אתם עלולים לגלות ששוק הנדל”ן יודע גם להעניש. בקבוצת סן חן נסייע לכם לבחור את הנכסים בצורה קפדנית, קרת רוח ומקצועית על פי מתודולוגיות מובנות ובחינה מדוקדקת של פרמטרים רציונליים, במטרה להבטיח שכל החלטת השקעה שתקבלו, תתקבל בצורה כמעט מדעית, ולא על בסיס רגשות של פחד או תקווה.

התוצאה? תשואות מכובדות שמתחרות בתשואות האופייניות לבורסה ולמט”ח, סיכון נמוך שאותו נסייע לכם לשמור נמוך באמצעות שורה של הגנות משפטיות, פיננסיות ועסקיות ויציבות לאורך כל תקופת ההשקעה בתמיכה מלאה של הצוותים המקצועיים בקבוצת סן חן.

מצאת את הנכס שחיפשת?

עם סן חן ממש פשוט לבחור נכס >

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם

לגלריית הפרוייקטים שלנו

לפרטים על השקעות נדלן חייגו עכשיו: 1-800-800-888

בואו נדבר, אנחנו פה בשבילכם

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם