משרדים להשקעה

קבוצת SUN CHEN

משרדים להשקעה – השקעה בתבונה!

בעידן בו קמות בישראל מדי יום עשרות חברות סטארט-אפ המצטרפות לעוד הרבה מאוד יוזמות של יזמים צעירים או מהנדסי תוכנה העוסקים בבינה מלאכותית, פיתוח תוכנות או מוצרים טכנולוגיים, עולה וגובר הביקוש לשכירות משרדים, ואין היום כמעט משרדים שעומדים ריקים לכן משרדים להשקעה הפכו פופלארים במיוחד בשנים האחרונות.

הפרופיל של המשקיע הפוטנציאלי היום הוא אדם אשר פתח קרן השתלמות, או תוכניתי גמל או חיסכון. ירש סכום מסוים של כסף והוא רוצה להשקיע אותו בתבונה.

משרדים להשקעה

משרדים להשקעה

השקעה בשוק ההון או בקרנות הון סיכון, מבלי להיות איש בעל ידע וניסיון בתחום עלולים להוות סיכון רב. התחום בו כדאי להשקיע ויש בו תשואה גבוהה מאוד, הוא תחום הנדל"ן.

אולם אליה וקוץ בה- מחירי הדירות למגורים בארץ, לא מאפשרות לכל אדם שיש לו סכום מסוים של הון עצמי לרכוש דירה, אפילו לא בפרברים, אבל הביקוש למשרדים על רקע מבנה עולם העסקים הנוכחי מוכיח כי משרדים להשקעה, הם ההשקעה הכי בטוחה והכי מניבה בימים אלה ובכלל.

ההבדל בין השקעה בדירה לבין משרדים להשקעה

תביעות רבות מגיעות לפתחיהם של בתי המשפט בגין הפרת חוזה, אי תשלום דמי שכירות, גרם נזק לדירה או שימוש חריג. זה מה שקורה כאשר משכירים דירה למגורים. זה לא קורה תמיד, אבל זו בהחלט עלולה להיות תמונת המצב.

משרדים להשקעה

משרדים להשקעה

החשש הכי גדול של משכירי הדירות, במיוחד אלה שרכשו אותן כדי להתפרנס מדמי השכירות, היא שיום אחד הם יפסיקו לקבל את השכירות מכל מיני סיבות. שוכרים שעוזבים ונעלמים. לא רק שהם לא שילמו את מלוא השכירות אלא שלעתים הם גם השאירו אחריהם חובות. שוכרים שנתקעים בדירות ומסרבים להתפנות, ואז נאלץ בעל הדירה לשכור את שירותיו של עורך דין כדי לפנות את הפולש ועוד כהנה וכהנה עניינים לא כשרים ולא נעימים אשר בסופו של דבר גם גורמים לנזק כלכלי וכספי לבעל הדירה.

אבל כאשר אתם רוכשים משרדים להשקעה, ההכנסה שלכם בטוחה ולא רק היא. אף אחד לא יפגע במשרד ויגרום לו נזק, שוכרי המשרד זקוקים לו בדרך כלל לשנים רבות ולכן לא תצטרכו להתחיל לחפש כל שנה שוכרים חדשים. שוכרי משרדים במיוחד בתחומים של נדל"ן, אדריכלות ועוד, משקיעים כסף רב בעיצוב והשבחת הנכס, כך שתהיו בטוחים שאחרי שהם השקיעו כל כך הרבה, הם לא הולכים לשום מקום. כך תוכל לקבל הכנסה מניבה ונאה כל חודש, תשואה מובטחת ללא דאגה לשנים רבות.

משרדים להשקעה – מגדלי משרדים במקום הכי חם בגוש דן!

יש חשיבות רבה למיקום של משרדים להשקעה, וככל שהם נמצאים בלב ליבן של ערים תוססות ומרכזיות, כך יש ביקוש גבוה למשרדים הללו מצד המשקיעים הפוטנציאליים.

אחד הבניינים האלה הוא מגדל "בזל פארק" המוקם בלב מתחם העסקים של פתח תקווה, בקרבת צירי תחבורה מרכזיים וציר הרכבת הקלה. נגישות של תחבורה, היא אחד השיקולים הכי גבוהים במערך השיקול של שוכרי המשרדים, וככל שהמשרד נמצא במקום נגיש ונוח ומרכזי, כך יקל על מי שרוכש משרדים להשקעה להשכיר את המשרד בקלות.

מגדל בזל פרק מכיל משרדי בוטיק יוקרתיים. יהיו בו 27 קומות והוא ישתרע על 40 אלף מ"ר. הוא צופה לנוף של הפארק האקולוגי החדש וכן שכונת לב המושבות בפתח תקווה, מה שיעניק לו צביון סביבתי חם וכפרי. תמהיל שטחי המשרדים הוא מגוון והם מיועדים למשקיעים פרטיים כמו גם לחברות גדולות כי להעניק לכל משקיע, פתרון נכון לקהלי היעד להם יושכרו המשרדים או אלה שרוכשים אותו לעסק או לחברה שלהם.

תשכחו מבניין משרדים אפור וקודר, היום בעולם הנדל"ן העסקי והקמת מגדלי המשרדים, מדובר על לא פחות מפאר, יוקרה ונוחות אשר מהווים כרטיס ביקור של כל עסק וחברה הממוקמים במקום. חשוב לציין כי לפני שאתם משרדים להשקעה, חשוב שתתחברו עם מעצמת נדל"ן המתמחה בשיווק מגדלי משרדים. חיבור כזה ייצור את הביטחון והאמינות אצל רוכשי המשרדים ויעניק להם הזדמנות לעשות עסקים עם חברות מרכזיות בתחום שיווק הנדל"ן האיכותי בארץ.

משרדים להשקעה

משרדים להשקעה

משרדים להשקעה במגדל הכשרת הישוב ברחוב ז'בוטינסקי

מגדל הכשרת הישוב הכולל משרדים להשקעה הוא פרויקט מבטיח, אשר דובר בו רבות והוא נבנה בסטנדרטים הכי גבוהים הקיימים מכל בחינה, הן ברמת הבנייה והן ברמת הגמר, העיצוב והאדריכלות. הוא ממוקם באחד המקומות המרכזיים בגוש דן, ליד מכון מור, המהווה צומת נוחה של גישה ועורקי תחבורה כולל תחנת הרכבת הקלה אשר מתוכננת לקום שישים מטר ממנו.

מגדל הכשרת הישוב הוקם על שטח של כ-4.5 דונם והוא כולל 40 קומות של 1,600 מ"ר , הבנויות מעל קומת מסחר ולובי כפולים וכן יש לו 4 קומות מרתף. החשיבה הכוללת של הקמת מגדל המשרדים המרכזי והיוקרתי הזה, כוללת הקמת מרכז מסחרי אשר ייתן מענה ליושבי המשרדים ברמה של הסעדה, שופינג ועוד.

הקמתו של המגדל, הפכה את המקום לאזור עסקים תוסס ויוקרתי הכולל 600 אלף מ"ר של משרדים, באזור מבוקש מאוד באמצע מטרופולין גוש דן. בסמוך אליו כבר מאוכלסים בהצלחה רבה מגדלי משרדים נוספים והביקוש רק הולך וגובר. הוא סמוך למתחם העסקים של רמת החייל, תל אביב, קניון איילון ופארק הירקון וכל אלה מהווים יתרונות ברורים בפיתוח קשרי מסחר, חשיפה לעסקים אחרים ועוד.

כל אחר צריך היום משרד להשקעה – עידן היזמות האישית!

כיום בשנת 2023 כל אחד צריך משרד להשקעה – אנו חיים היום במהפכה עסקית שהחלה עם חדירת האינטרנט ופיתוח של טכנולוגיות גבוהות. אם בעבר דורשי המשרדים היו עורכי דין ורואי חשבון, הרי שהיום מדובר על תמהיל קהלי יעד של צעירים חדורי יוזמה בתחום הנדל"ן, ההייטק והאינטרנט וכל אלה צריכים משרד כדי לפתח את העסק שלהם.

היתרון בשכירות משרד בבניין משרדים להשקעה היא שהרבה פעמים הלקוחות העסקיים שלכם הם השכנים שלכם וכך מפה לאוזן ובלי להתאמץ, אחרי תקופה קצרה יש לכם כבר לקוחות חדשים והרבה.

5 טיפים בדרך לקניית משרדים להשקעה

ההחלטה לרכוש משרדים להשקעה היא לא החלטה שמתקבלת באופן ספונטני והביצוע גם הוא לוקח זמן. אתם יכולים להסתכל ברשת, לחפש אחר משרדים, למצוא רעיונות ולצבור מידע עוד לפני שאתם מתחילים לראות נכסים. מהרגע שקיבלתם את ההחלטה ועד לרגע שתחתמו על חוזה הקניה תרצו לפעול בחוכמה והטיפים הבאים יעזרו לכם בדרך:

1. הבינו את היתרונות והחסרונות של השקעה במשרדים

רגע לפני שאתם יוצאים לדרך חשוב שתדעו מהם היתרונות והחסרונות של רכישת משרדים להשקעה. חשוב שתהיה לכם רשימה מסודרת ושתבינו מה תוכלו להרוויח, הן ברמת ההשכרה או המכירה העתידית והן ברמת המס. כדאי לתכנן את ההשקעה בצורה חכמה, כזו שתאפשר לכם לממן את העסקה בקלות תוך תשלום מיסים מינימלי.

2. הגדירו את הצרכים והרצונות המיוחדים שלכם במשרד להשקעה

כל משקיע שונה. כל אחד ואחת מגיעים עם יכולות, צרכים ורצונות שונים וכל מטרה יכולה להיות טובה אך חייבת להיות ברורה. חשוב מאד שתדעו האם אתם רוצים לבצע את הרכישה כדי להתחיל לקבל תשואה מידית או האם אתם חושבים על רווחים בטווח הארוך. כמו כן כדאי שתגדירו כמה זמן תרצו להשקיע בשיפוץ, תחזוקה, מציאת שוכרים, מיקום וכל דבר נוסף שתרצו שההשקעה תענה עליו.

3. עשו סדר בנושא המימון של ההשקעה כולל בחינת ההזדמנויות השונות

סוגיה חשובה שתעזור לכם לבצע את ההשקה הנכונה עבורכם היא כמובן סוגיית המימון. אתם רוצים לדעת מהן היכולות שלכם, כמה כסף אתם יכולים לקבל דרך מימון חיצוני (בנקים וגופים חוץ בנקאיים) ולצאת לדרך עם גבולות השקעה ברורים. אחד היתרונות של משרדים להשקעה הוא היכולת לצאת לדרך כמעט בכל תקציב וככל שתהיו ברורים כך תוכלו למצוא את הנכס המתאים במינימום זמן ומקסימום שביעות רצון.

4. דאגו לכך שתמיד יהיה לכם כסף להשקעה נוספת חוץ מהמשרד

חשוב שתבצעו סדר פיננסי מבחינת היכולות שלכם ובו זמנית חשוב שלא תהיו ״על הקצה״. זכרו כי מעבר לכך שאתם עומדים לשלם עבור הנכס תצטרכו לשלם גם לבעלי מקצוע שונים כמו עורך דין ואחרים. כמו כן יכול להיות שתרצו להשקיע (מעט או הרבה) בשיפוץ המשרד. אם אתם רוצים להיכנס לתחום השקעות הנדל״ן ולא לבצע עסקה חד פעמית, חשוב שיישאר לכם כסף בצד לעסקה הבאה.

5. עבדו עם האנשים שמכירים את התחום של משרדים להשקעה טוב

אתם רוצים לוודא שהאנשים הנכונים דואגים לכם. אנשי מקצוע שמכירים היטב את עולם השקעות הנדל״ן, שמכירים את העסקאות השונות ושיש להם קשרים, יוכלו לאתר עבורכם את המשרדים הטובים ביותר. בחירת הצוות המתאים היא אחת החשובות כדי להבטיח עסקה טובה. אל תהססו לשאול שאלות ולוודא שאתם באמת נמצאים בידיים מעולות.

קניית משרד להשקעה – היתרונות של משרדים להשקעה

בנוסף ניהול משרד בבניין בו יש עסקים רבים, עשוי לפעול לטובת כולם בנושא של שיתופי פעולה, יזמות, השקעות משותפות ועוד.

רוב רובם של רוכשי משרדים להשקעה יודעים בוודאות כי מדובר בנכס שיכניס להם הכנסה פאסיבית נאה בלי הרבה בלבולי מוח כמו בנכסים למגורים. כאן מדובר על חברות ועסקים התוקעים יתדות להרבה זמן, משלמים את דמי השכירות במועד ולא גורמים שום נזק פיזי לנכס עצמו, כמו שקורה לעתים בדירות שכורות.

העובדה שמגדלי המשרדים משווקים ע"י חברות אמינות עם ניסיון, רק הופך את ההשקעה לכדאית ומשתלמת ומבטיח לכם המשקיעים ביטחון כלכלי והזדמנות להשקיע במוצר נדל"ן מבוקש שלא יעמדו ריק, שיהיו לו דורשים ושכל מה שתצטרכו לעשות בסופו של דבר זה רק לקבל לחשבון הבנק שלכם מדי חודש את דמי השכירות ולתכנן את הטיול הבא שלכם מסביב לעולם.

משרדים להשקעה היא היום ההשקעה הנבונה, הסולידית וגם עם הכי פחות סיכון יחסית להשקעות אחרות בשוק ההון למשל. משום כך רבים כבר רוכשים משרדים עוד בשלב הבנייה של מגדל המשרדים משום שהם נחטפים הרבה יותר מהר ממה שנדמה. עולם העסקים שלה יום פועל מתוך מגדלי משרדים ואתם הולכים ליהנות מההשקעה שלכם.

השקעה במשרדים היא היום ההשקעה הנבונה, הסולידית וגם עם הכי פחות סיכון יחסית להשקעות אחרות בשוק ההון למשל. משום כך רבים כבר רוכשים משרדים עוד בשלב הבנייה של מגדל המשרדים משום שהם נחטפים הרבה יותר מהר ממה שנדמה.

השקעה בטוחה בקניית משרד להשקעה

מחירי הדירות בארץ אינם סבירים בלשון המעטה, ובוודאי שלא באזור גוש דן. אז אם למשל קיבלתם ירושה, פתחתם איזו קרן השתלמות או תוכנית גמל, קיבלתם פיצויים ויש לכם הון מסוים ביד, מוטב שתשקיעו אותו בשוק הנדל"ן המסחרי כמו למשל קניית משרד להשקעה, אשר יש לו היום בעיקר באזור הזה דרישה גדולה מאוד.

חשוב להסביר כי אנחנו נמצאים היום בעיצומן של התפתחויות טכנולוגיות ושינויים במבנה המסחרי של חברות קטנות, בינוניות וגדולות. כל זה מתקיים בגלל ההזדמנויות השיווקיות שיצרה רשת האינטרנט, כלים טכנולוגיים של שיווק ופרסום, הזמינים היום לכל חברה קטנה או גדולה באותה מידה, וצמצמו במידה רבה את הפערים בין עסק קטן לעסק גדול ואף תרמו לכך שעסקים קטנים כמו גם בעלי מקצועות חופשיים, כבר לא זקוקים לעבודה שכירה במקום כלשהו, אלא שהם יכולים וגם רוצים לפתוח עסק משלהם.

אנו חיים היום בעידן של יזמות כמעט בכל תחום. הצעירים- הילדים הדיגיטליים שגדלו על ברכי הפלייסטיישן והמחשב, יודעים היום לתפעל טכנולוגיות וחולמים גם לפתח אותם. אפשר למצוא היום בקהיליית חברות הסטראטאפ- הרבה מאוד צעירים עדיין לא בני שלושים וכבר בעלי חברה, מגייסים הון, לא פוחדים משום דבר עם שאיפות לכבוש את העולם.

 

קניית משרד להשקעה = הכנסה פאסיבית נאה!

הרבה אנשים מוצאים עצמם לפעמים עם איזה שהוא סכום של כסף ורוצים להשקיע אותו במשהו ריווחי אבל לא יודעים במה.

עולמות ההשקעה הנהוגים עד כה, במובן של השקעה טהורה כמו למשל בשוק ההון, לא מתאימים לכל אחד. יש יותר מדי אנשים שהפסידו את כספם בהשקעה של רכישת אגרות חוב או התנהלות בבורסה, ואם אתם לא מבינים בתחום הזה ואין לכם את הידע המתאים, מוטב שתחפשו אפיקי השקעה אשר יניבו לכם רווחים נאים ובעיקר יבטיחו לכם ביטחון כלכלי, שבדיוק בגללו אתם מבקשים להשקיע.

קניית משרד להשקעה מגדל הכשרת היישוב, מהווה היום עסקה בטוחה וכדאית. סמוך למגדל יש מגדלי משרדים נוספים והאזור כולו הופך למתחם עסקים תוסס שמושך אליו בעלי חברות ומקצועות חופשיים רבים ואיכותיים.

משרד במגדל כזה מבטיח לכם גם רגע של שקט בצפייה בנוף הירוק, הפקת קפה מכובדת לסיעור מוחות והכי חשוב, כאשר אתם נוסעים הביתה, יש לכם דרכי גישה קלים ונוחים מרחוב ז'בוטינסקי מו מוקם המגדל לכל מקום בארץ.

קניית משרד להשקעה – חברות רב לאומיות גם זקוקות למשרדים!

מבנה העולם העסקי החדש הוא זה שיצר את הביקוש והצורך למשרדים פרטיים לכל מי שמצוי היום בסצנה העסקית. עפ"י אותו דו"ח פועלות היום בישראל 320 חברות רב לאומיות מארה"ב, גרמניה ובריטניה , להן מרכזי מחקר ופיתוח הפועלים מתוך 360 משרדים וחללי עבודה משותפים.

בנוסף לחברות סטרטאפ, רבים מבעלי המקצועות החופשיים בוחרים להיות אדונים לעצמם ולפתוח משרד משלהם, לעתים הם הופכים אותו לחלל עבודה משותף עם עוד כמה אנשים בזיקה לתחום העיסוק שלהם.

גם עולם האינטרנט הגדיל את הביקוש למשרדים. יש היום בארץ אלפי אנשים העוסקים במקצועות האינטרנט כמו הקמת ובניית אתרים, שיווק בפייסבוק, שיווק בגוגל, קידום אתרים. צילום סרטוני תדמית. פתיחת ערוצי שיווק חדשים ברשת, ניהול חשבון אינסטגרם או ערוץ ביוטיוב ועוד.

כל אלה יושבים במשרד ומשלמים ממיטב כספם שכירות חודשית. לכן כל מי שהלך על קניית משרד להשקעה יכול להיות רגוע. עולם האינטרנט לא הולך לשום מקום והחברות הללו רק מתרחבות ומתפתחות כל הזמן, והן זקוקות למשרדים שאתם קניתם והם יכניסו לכם הכנסה פאסיבית יפה מאוד מדי חודש בלי לדאוג כמו שקורה בדירות שכורות, אם הדיירים עובדים או לא, יהיה להם כסף לשכירות או שהם יפרו חוזה.

קניית משרד להשקעה היא היום השקעת הנדל"ן הכי משתלמת, זו שלא דורשת מכם שום תחזוקה כמו למשל בדירת מגורים, או התמודדות עם שוכרים. יש מספיק חברות סטרארטאפ ואינטרנט שישמחו לשכור את המשרד שלכם להרבה מאוד שנים.

בואו נדבר, אנחנו פה בשבילכם

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם