משרדים קטנים למכירה

קבוצת SUN CHEN

משרדים קטנים למכירה – סן חן

תמונה של משרדים קטנים למכירה

משרדים קטנים למכירה

אתם מנהלים את המשרד שלכם כבר לא מעט שנים? משלמים שכירות בכל חודש מחדש והתחלתם לחשוב על אפשרות של אחרת, כמו למשל על האופציה של רכישת משרד קטן? האמת היא, שאתם צודקים. ראשית, קיימים היום לא מעט משרדים קטנים למכירה בכל הארץ, ושנית, אם אתם יכולים לשלם משכנתא או הלוואה במקום דמי שכירות, זה כמובן כדאי.

חשוב להבין: משרדים קטנים למכירה הם נדל"ן לכל דבר ועניין, וזה אומר שאחרי שתסיימו לממן את הרכישה הזאת, יישאר לכם נכס נוסף שיהיה רשום על שמכם בטאבו. יתרה מכך, אתם גם יכולים להחליט שאתם נכנסים לעולם ההשקעות בנדל"ן ולרכוש מספר משרדים קטנים למכירה, שכן מדובר על עסקה שיכולה להיות מאוד מניבה ומכניסה מבחינה כלכלית.

איך בוחרים באיזה משרדים קטנים כדאי להשקיע?

עוד נקודה שחשובה מאוד להיות ערים לה, זה שאומנם יש הרבה משרדים קטנים למכירה שביניהם תוכלו לבחור, אך כמובן שמתוכם יש משרדים שיכולים להיות אטרקטיביים יותר מאחרים. לכן נשאלת השאלה: במה באמת כדאי לבחור ואיזה נכס יתאים לכם יותר? האם כל משרד יוכל להניב לכם את אותן התשואות אם תשכירו אותו לבעלי עסקים? התשובה היא, כמובן, לא.

לכן חשוב ומומלץ לשים לב לאינספור פרטים כאשר מנסים לבחור משרד שמשתלם להשקיע בו, כמו למשל:

  • המיקום – באיזו עיר ובאיזה אזור נמצא המשרד? המקום הסביבה היא סביבת משרדים ועסקים שתהיה כמה שיותר אטרקטיביים?
  • השכירות – כמה תוכלו לגבות עבור השכרת המשרד הקטן?
  • התנאים – האם אתם משכירים רק משרד קטן או גם חניה צמודה?
  • האזור – האם המשרד ממוקם על ידי מסעדות? האם הנגישות אליו נוחה? והאם נשקף ממנו נוף יפה?
  • שנת הבניה – האם מדובר על משרד שנבנה זה עתה או על משרד שנמצא בבניין עתיק וישן שצריך לשפץ?

ככל שתהיו ערים להיות פרטים בעת החיפוש אחר המשרד שבו אתם משקיעים, כך תוכלו כמובן להגדיל את הסיכוי שלכם לבחור את המשרד המשתלם ביותר עבורכם.

מצאת את הנכס שחיפשת?

עם סן חן ממש פשוט לבחור נכס >

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם

לגלריית הפרוייקטים שלנו

בואו לקבל סיוע מהטובים ביותר בתחום

יצא לכם לשמוע על בעלי עסקים שבחרו להשקיע במשרדים קטנים אך בסופו של דבר הם לא יצאו לגמרי מרוצים? אם כך, אנחנו יכולים להבין מדוע תרצו להימנע ממצב כזה. זו בדיוק הסיבה שבגללה אנחנו שמחים וגאים להזמין אתכם אלינו, כי אצלנו תוכלו ליהנות משירות מעל ומעבר. את קבוצת סן חן הקמנו בשנת 1977 ומאז ועד היום אנחנו נותנים שירות וליווי לאינספור לקוחות שיוצאים מרוצים בכל פעם מחדש.

לכן, בין אם אתם רוצים לחפש משרד קטן להשקעה ובין אם אתם זקוקים לסיוע בכל מה שקשור למימון פרויקט מסוים, אתנו אתם בידיים טובות. המומחים שלנו מגיעים עם ניסיון עשיר מאוד ועם תודעת שירות גבוהה, כך שאין ספק שתצאו מרוצים לכל אורך הדרך.

בואו נדבר, אנחנו פה בשבילכם

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם