משרדים למכירה

קבוצת SUN CHEN

משרדים למכירה – סן חן

משרדים למכירה היא ההשקעה של 2023

בעשור האחרון חל שינוי רב בתחום של קנייה או מכירה של משרדים ובכלל זה מי שרוכשים משרד

עבור העסק או החברה שלהם או מי שרוכשים משרדים למכירה משום שהם רואים זאת כהשקעה מניבה.

מאז שהחלו עבודות הרכבת הקלה ומנעו כניסה של כלי רכב לאזורים מסוימים בערים וחסמו דרכי תחבורה, מצאו את עצמם הרבה מאוד בעלי משרדים, מחפשים חלופה כדאית למשרד שלהם, כזו שעונה על הצורך הגיאוגרפי שלהם, על גודל המשרד הרצוי, קרבתו לעורקי תחבורה וכאשר מדובר על בניין משרדים, כמובן שגם איכות השכנים, חזותו של הבניין והשירותים השונים הניתנים בו מהוויים שיקול מכריע.

לפיכך נוצרה מצדם של בעלי משרדים למכירה שנטשו את הערים הגדולות כמו למשל תל אביב ורמת- גן דרישה של משרדים למכירה מחוץ לערים הגדולות ובעיקר בערים שקל ונוח להיכנס ולצאת מהם, והן מרושתות בנתיבי תחבורה מהירים מהם ואליהם ניתן להגיע ממקומות רבים בנוחות וללא פקקים.

משרדים למכירה בעידן הנוכחי

העידן הזה מאופיין בעיקר ביזמות ובהרבה עסקים פרטיים. זהו עידן בו כל אחד מקים חברה או עסק קטנים או גדולים, כל רעיון עשוי להפוך למציאות וכל צעיר שסיים תואר ראשון או שיש לו איזה רעיון לסטראט אפ, מקים חברה ולכן גם זקוק משרדים למכירה. אם תבדקו מיהו פלח השוכרים הכי גדול של המשרדים, תגלו מהר מאוד כי מדובר בדור הצעירים חדור המטרה לעשות את האקזיט הבא, אנשים שמאמינים ביכולות שלהם, שהולכים קדימה ורוצים לנצח את החלום.

כך התחילו גם כל החברות שהפכו בסופו של דבר למנצחים הגדולים, אלה שנמכרו במיליונים לחברות חוץ כמו ווייז ועוד.

ובעידן בו יש הרבה עסקים פרטיים ולא לכל אחד יש פינת עבודה בבית, יש לו צורך במשרד ולכן נוצר ביקוש גדול למכירה או להשכרה של משרדים ממנה ניתן לקבל הכנסה פאסיבית יפה מאוד.

נכון לשנת 2022 משרדים למכירה לצורך השקעה הפכו לפופולריים במיוחד! וכיום יותר ויותר יזמים צעירים קונים משרדים לצורך השקעה.

מצאת את הנכס שחיפשת?

עם סן חן ממש פשוט לבחור נכס >

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם

לגלריית הפרוייקטים שלנו

משרדים למכירה – כי במקום לשלם שכירות אתם בעלי המשרד!

לחלופין יש אנשים שעושים את החשבון הפשוט שלהם ומוצאים כי הרבה יותר כדאי להם לרכוש משרד ולא לשלם שכר דירה. הם עושים את זה משום שהם רוצים להבטיח שיש לעסק שלהם מקום קבוע לשנים רבות, והם עושים את זה כי אז הם יכולים לשפץ ולעצב את המשרד כרצונם ובסופו של דבר לעבוד כל יום מהמשרד שלהם, זה נותן להם איזה שהיא תחושה של ביטחון והם גם לא יהיו “קורבנות” של עליה בשכר הדירה מעת לעת. לכן משיקולים שלהם הם מעדיפים לרכוש את המשרד שלהם ולהיות אדונים לעצמם.

המשרדים המוצעים היום למכירה הם בדרך כלל בבניינים שנועדו לכך, ואשר קיימים בהם כל השירותים הדרושים כדי להתנהל נכון, זה כולל חנייה צמודה, מסעדות קרובות ויש שאף מקבלים שירותי משרד והם חלק מקומת משרדים שלמה אצלנו תמצאו משרדים למכירה בתנאים הטובים ביותר, לפרטים נוספים אודות משרדים למכירה צרו קשר.

בואו נדבר, אנחנו פה בשבילכם

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם
  יוצאים מהעיר ולא נתקעים בפקק

  • בעבר משרדים היו חלק מהנוף העירוני ובהרבה מאוד בנייני מגורים שכנו משרדים בדרך כלל בקומות התחתונות של הבניין. היום זה עובד לגמרי אחרת. משרדים נמצאים בבנייני
   תמונה של משרדים למכירה

   משרדים למכירה ההשקעה הטובה ביותר לשנת 2022!

   משרדים, הם שכנים של עוד משרדים (הרבה פעמים הם גם עושים עסקים). הם ממקמים את העסק שלהם בבניין משרדים מסביר פנים ומשקיעים בעיצוב המשרד שלהם, שהן אף הוא מהווה חלון הראווה וחלק מהתדמית שהם מעוניינים ליצור.

  • מיקומו של המשרד חשוב לעין ערוך, לא רק מבחינת נוחות בעל המשרד או השוכרים אלא גם מבחינת הקרבה ללקוחות האסטרטגיים של המשרד. כאשר המשרד שלך נמצא בעיר הגדולה, יש חשש שתיתקע הרבה מאוד זמן בפקקים שלא לדבר על כך שכולם יחכו לך לישיבה ואתה עוד תחפש חנייה.
  • בנייני משרדים באזורי תעשיה או באזורים מחוץ למטרופולין הצפוף של העיר, הם העתיד של המשרדים ובעלי העסקים והחברות בארץ.
  • מחפשים משרדים למכירה? ענף המשרדים הוא ענף רחב ומגוון המציע מגוון רחב של פתרונות בהתאמה לצרכים עסקיים שונים. בתהליך של איתור משרד לצרכי העסק, חשוב שתקבלו את הייעוץ המקצועי המתאים, אותו מציעה לכם קבוצת סן חן, על מנת להבטיח שלא תצטרכו להחליף משרד בכל מספר חודשים או שנים ושהמשרד אותו אתם בוחרים מתאים למטרות העסקיות שלכם בכל היבט אפשרי.

  מה חשוב בחיפוש משרדים למכירה ?

  בחיפוש אחר משרדים למכירה חשוב קודם כל להגדיר מה אתם בדיוק מחפשים ומהו המשרד שעונה בצורה הטובה ביותר לצרכים העסקיים שלכם: מהו המיקום האידיאלי של המשרד שלכם, הן ברמת העיר, הן ברמת הרחוב והן ברמת סוג המבנה שבו שוכן המשרד. מהו גודל המשרד האידיאלי שייתן מענה לכל הצרכים האדמיניסטרטיביים והארגון של העסק אבל לא ישית עליכם הוצאות תחזוקה גבוהות יותר ממה שצריך? מהם הסטנדרטים שבהם צריך להיות מעוצב המשרד או שאליהם ניתן לשדרג אותו בכדי שהמשרד ישרת אתכם מול הלקוחות המגיעים לבקר אתכם. כל אלה הם שיקולים שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם סוגרים עסקת רכישה של משרד, ומבלי שאתם קופצים על מה שיש רק כי אין כרגע משהו אחר.

  מהם הפרמטרים שעל פיהם יש לבחור משרדים למכירה?

  בחיפוש קניית משרדים להשקעה או משרדים למכירה נוטים אנשים רבים להתעלם מהצרכים האמיתיים שלהם, וזאת לאור ההיצע המוגבל שעומד בפניהם. כך למשל, אתם עשויים לבחור משרד שמוצע למכירה באזור שלא מתאים במיוחד לפעילות העסקית שלכם, בגודל שלא מתאים במיוחד לארגון שלכם ובסטנדרטים שלא מתאים במיוחד למאמצים השיווקיים שלכם. אחרי שתסגרו את העסקה ותתחילו לעבוד, תגלו שהמשרד שקניתם לא עונה לצרכים שלכם ואז כל שינוי שתבצעו כבר יעלה לכם המון כסף, מאמץ והפרעה לפעילות העסקית.

  מה מציעה לכם קבוצת סן חן עבור משרדים למכירה?

  קבוצת סן חן מתמחה מזה 30 שנה בליווי עסקאות נדל”ן ובמתן ייעוץ בהיבטי המפתח של רכישת או השכרת נכסי נדל”ן, ובכלל זה סוגיות של מימון, סטנדרט של בנייה, בחירת מיקום ואפילו ייעוץ בנושאי עיצוב ותכנון פנים.

  במסגרת זו ישב איתכם הצוות המקצועי של סן חן, יגבש אתכם בצורה משותפת את הקווים המנחים לחיפוש ובחירת משרדים למכירה עבור העסק שלכם, ובהמשך לכך יסייע לכם בהגעה אל כל הנכסים הפוטנציאליים תוך הקפדה על התאמה מלאה בין הנכסים המוצעים ובין הצרכים שלכם. לקוחות סן חן בשלושת העשורים האחרונים יכולים להעיד שתהליך פשוט ומתבקש זה חסך להם כסף רב בגין טעויות ותיקונים שהיה צריך לבצע כאשר החלטות הרכישה התקבלו בצורה שרירותית ולא מתוכננת.

  בקבוצת סן חן נסייע לכם גם בניהול המשא ומתן ובסגירת כל המעטפת המשפטית, וכן במתן ייעוץ בנושא השקעות או במילים אחרות, בחירת משרדים שגם ישרת אתכם כנכס בעל פוטנציאל תשואה עתידית. לצעדים הפשוטים הללו ישנן השלכות כלכליות דרמטיות, וקבוצת סן חן נמצאת כאן כדי להבטיח שכולן תהיינה חיוביות עבורכם.

  ט.ל.ח

  בקבוצת סן חן נסייע לכם גם בניהול המשא ומתן ובסגירת כל המעטפת המשפטית, וכן במתן ייעוץ בנושא השקעות או במילים אחרות, בחירת משרדים שגם ישרת אתכם כנכס בעל פוטנציאל תשואה עתידית. לצעדים הפשוטים הללו ישנן השלכות כלכליות דרמטיות, וקבוצת סן חן נמצאת כאן כדי להבטיח שכולן תהיינה חיוביות עבורכם.

  לפרטים נוספים אודות משרדים למכירה חייגו עכשיו: 1-800-800-888

  חייגו עכשיו: 1-800-800-888

  בואו נדבר, אנחנו פה בשבילכם

  בואו נדבר,
  אנחנו פה בשבילכם