החיסרון לכאורה של דירה ישנה היא שקונים אותה יחד עם הריצוף הקיים ולא יכולים להשפיע על העיצוב של החדרים החשובים כמו המטבח. אבל כיום יש לזה פתרון, כי לא אמורה להיות שום בעיה להחליף את השיש באריחים אקסקלוסיביים

בחירת הדירה המתאימה דורשת השקעה

רכישת דירה היא פעולה מורכבת שמחייבת השקעה של זמן ומשאבים. עבור רוב האנשים, זו גם העסקה הכי יקרה בחיים ומה שישפיע על אופן החינוך של הילדים, על אפשרויות התעסוקה, על הרגלי הבילוי והפנאי וכן הלאה. כפועל יוצא מכך, צריך להשקיע מחשבה בבחירת הדירה המתאימה ולהביא בחשבון גם את הדברים הקטנים שעושים הבדל גדול.

בגלל עליית מחירי הנדל"ן של השנים האחרונות, יותר ויותר אנשים נותנים כיום עדיפות לאפשרות של רכישת דירות יד שנייה ישנות יחסית. מצד אחד, היתרון של דירות יד 2 הוא חיסכון בהוצאות. מצד שני, החיסרון לכאורה הוא שמקבלים מוצר מוגמר ואי אפשר להשפיע על העיצוב ועל הריצוף כמו בדירה חדשה מקבלן. אבל מסתבר שגם לזה יש פתרון.

הדרך הקלה של מעבר משיש רגיל ופשוט לגרניט פורצלן יפה

רוכשי דירות בכל מקום בארץ צריכים לדעת שכיום אין שום בעיה להחליף את השיש באריחי גרניט פורצלן אקסקלוסיביים ויפים. זו למעשה הדרך הכי קלה לעבור משיש רגיל ופשוט לגרניט פורצלן יפה, בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב ועם הזדמנות פז להשביח את הערך של הנכס.

הסיבה לכך שאין בעיה להוסיף גרניט פורצלן במטבח או לכל חדר אחר בבית היא שיטות התקנה חדשות. בזכות שיטות ההתקנה הללו, אין צורך להיכנס לשיפוץ מסורבל ולא אמורים לחלוף יותר מכמה ימים מהרגע שבו מחליטים לעשות את השינוי ועד שמסיימים את הפרויקט.

כך משיגים מראה של מטבח חדשני

אריחי גרניט פורצלן הם בדיוק מה שמטבח של דירה ישנה ומשומשת צריך על מנת לקבל זריקת רעננות וחיוניות. אם בודקים למשל מה מאפיין פרויקטים בענף הנדל"ן של חברות כמו סן חן ואחרות, רואים שאריחים כאלה הם בין הדברים הראשונים שבהם היזם משקיע. אז כיום אפשר לעשות את אותו דבר, רק בדירות יד שנייה שרק לאחרונה עוד היה בהן שיש.

במילים אחרות, גרניט פורצלן הוא אלמנט אחד שיש לו משמעויות רבות. זה מרכיב שיכול לעזור להשיג מראה של מטבח חדשני בלי להסתבך, בלי לשבור את הצנרת ובלי לפגוע באיכות החיים של המשפחה. יתרה על כך, את הדרך להשיג מראה כזה אפשר להתחיל עוד לפני שעוברים לדירה – או רק אחרי ההובלה.

בסופו של דבר, המטרה היא להתאים גם דירות יד שנייה למי שעכשיו גר בהן. אז אם עושים את זה באמצעות אריחים אקסקלוסיביים, הופכים את העסקה של רכישת הדירה למשתלמת מאי פעם.