מכירת נכסים

קבוצת SUN CHEN

מכירת נכסים – סן חן

יש ברשותכם נכס והחלטתם לממש את ההשקעה ולמכור אותו? מכירת נכסים היא אומנות לכל דבר וכדי שאתם תוכלו למקסם את הפוטנציאל, תרצו להתייעץ עם המומחים.

ברגע שקיבלתם החלטה למכור נכס שברשותכם, אתם צריכים לדעת מה השווי שלו, לקבל החלטה האם לבצע פעולות שיעלו את השווי שלו ולהתחיל לפרסם אותו. יכול להיות ששיפוץ קל של הנכס יתבטא בעלייה בשווי באחוזים רבים ויכול להיות שתוכלו למכור אותו כפי שהוא. כך או אחרת, את ההחלטות החשובות לא תרצו לקבל לבד.

מכירת נכסים – מהם היתרונות של פניה למומחים?

כל אחד יכול להעמיד את הנכס שלו למכירה ופשוט למכור אותו. הפעולה אולי נשמעת פשוטה ואפילו טבעית, אך מכירת נכסים דורשת הצגה נכונה של הנכס מהרגע הראשון (כולל תמונות מרשימות וכתיבה מתאימה), איתור הקונים הפוטנציאליים המתאימים, קיום סיור בנכס ומשא ומתן בין הצדדים. המומחים של סן חן מביאים לכל תהליך יתרונות רבים.

ניסיון רב

המומחים של סן חן מביאים ניסיון רב בכל הנוגע לעולם מכירת נכסים. אנחנו מכירים היטב את הלקוחות שלנו, הצרכים שלהם ואת השוק. נוכל להציג את הנכס בצורה המחמיאה ביותר מהרגע הראשון ועד שהלקוח יתרשם וירצה להתקדם עם העסקה. לאחר מכן נלווה את שלב המשא ומתן עד לחתימה על החוזה.

הערכת שווי נכונה

נקודה חשובה היא הערכה נכונה של שווי הנכס. יכול להיות שאתם חושבים על מחיר מסוים אך מחיר מכירת נכסים באזור או נכסים שדומים לזה שלכם גבוה או נמוך מכפי שתכננתם. אנחנו נדע להעריך את השווי ולהביא לכך שתקבלו מחיר הוגן התואם את השוק ואת היכולות של הלקוחות שלכם.

הבאת הלקוחות הנכונים

הגעה אל הלקוחות הנכונים מסייעת לזרז את תהליך המכירה באופן שמטיב עם כל הצדדים. מאגר הלקוחות שלנו מאפשר לנו להתאים לכל עסקה את הלקוחות הנכונים, בזמן קצר ומכאן לכך שהמחיר המתקבל על העסקה הוא גם הטוב ביותר.

מכירת נכסים – 5 טיפים לעסקה מוצלחת

אם אתם מתעניינים במכירת נכס, אתם רוצים לעשות זאת בדרך הנכונה והטיפים הבאים יעזרו לכם בדרך:

מחיר נכון

בחרו את המחיר הנכון לנכס. מחיר גבוה או נמוך מדי עלול להכשיל את העסקה, למנוע מקונים פוטנציאליים להגיע ולהשאיר אתכם עם פחות כסף בכיס.

השקעה מראש

בחנו האם יש צורך בהשקעה בנכס והתייחסו אל ההשקעה כתשואה בטווח הקרוב. צבע חדש על הקיר, רהיטים מחמיאים ואם נדרשים תיקונים, יכולים להעלות את שווי הנכס.

זמינות גבוהה

על מנת למכור את הנכס תצטרכו להיות זמינים לתהליך. אם תבחרו לעבוד איתנו, אנחנו נהיה זמינים עבורכם ועבור הלקוחות ואתם תוכלו להמשיך בשגרת חייכם

הצגה מחמיאה

הנכס שלכם חייב להיראות במיטבו. לפני הצילומים חשוב לסדר את הנכס, לדאוג לאורות דולקים (או אור טבעי) וגם הסיור במקום צריך להיות מקצועי ולהציג את כל היתרונות של הנכס.

ניהול מו"מ ראוי

חשוב לדעת לנהל משא ומתן תוך שמירה על האינטרסים שלכם אך בלי להבריח את הלקוח. כדאי להגדיר מראש את "הקו התחתון" אליו תסכימו לרדת אך אל תמהרו להגיע אליו.

בסן חן שיווק נדל"ן עומד לרשותכם צוות איכותי ומקצועי המבוסס על ניסיון עשיר וסטנדרטים גבוהים על מנת להעניק לכם שרות אישי ומקיף המקל על מאמצי החיפוש ומבטיח לכם עסקה שמתאימה בדיוק לדרישות שלכם.

לפרטים נוספים והתייעצות, השאירו פרטים בטופס או צרו קשר.

מצאת את הנכס שחיפשת?

עם סן חן ממש פשוט לבחור נכס >

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם

לגלריית הפרוייקטים שלנו

בואו נדבר, אנחנו פה בשבילכם

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם
    בואו נדבר, אנחנו פה בשבילכם

    בואו נדבר,
    אנחנו פה בשבילכם