משרדים לקניה

קבוצת SUN CHEN

משרדים לקניה – סן חן

איך אתם רוצים את המשרד שלכם? בבניין משרדים או בניין מגורים? גדול ומרווח או קטן ואינטימי? קרוב למרכזי עסקים או קרוב למרכזי אוכלוסייה? משרד שאפשר פשוט לעבוד בו או משרד שגם משרת את המטרות השיווקיות שלכם? בבחירת משרדים לקניה ישנם כל כך הרבה שיקולים שעליכם לקחת בחשבון ואת רובכם אתם כנראה כלל לא מכירים. קבוצת סן חן מסייעת לכם באיתור משרדים, בבחירת המשרד המתאים לכם ביותר לשימוש או להשקעה ובסגירת עסקה בתנאים הטובים ביותר.

חיפוש אחר משרדים לקניה מתאים לבעלי עסקים אשר צריכים מקום לפעול ממנו ולפגוש את לקוחותיהם. המשרדים יכולים להיות קטנים מאד או גדולים ורחבים, תלוי בגודל וסוג העסק. בנוסף, ישנם לא מעט משקיעים אשר מחפשים אחר משרדים כאשר ישנם מספר יתרונות לרכישת משרד להשקעה.

סיבות לקנות משרד בתור השקעה

משרדים לקניה

משרדים לקניה

ישנן מספר סיבות לכך שרכישה של משרדים לקניה יכול להיות רעיון טוב להשקעה. כל אלו בנוסף לרכישה עבור אלו שצריכים משרד עבור עצמם.

אפשר להתחיל לקנות משרד גם מהשקעה נמוכה

פעמים רבות אפשר למצוא משרדים בעלויות נמוכות לעומת נכס פרטי. משקיעים בתחילת הדרך, משקיעים אשר רוצים להתחיל מסכום נמוך ומשקיעים שרוצים ליצור לעצמם פורטפוליו המורכב מנכסים שונים, יכולים למצוא משרד אשר יאפשר להם להיכנס לעולם ההשקעות.

יותר אנשים נוטים לעבוד מהבית

על פניו יכול להיות שמשקיעים יחשבו שהמעבר לעבודה מהבית דורש דווקא פניה להשקעה בנכסים פרטיים אך במדינת ישראל הבתים נחשבים לקטנים יחסית והמשפחות גדולות. העבודה מחוץ למשרד גורמת ליותר אנשים לחפש אחר פתרונות בצורת משרד משלהם, שישמש רק אותם או שיהיה שיתופי.

ניתן לקבל מימון לעסקה של קניית משרד

כל מי שרוצה ליצור לעצמו השקעה יכול לפנות לעולם הנדל״ן וליהנות מאפשרויות מימון. הבנקים מוכנים לתת הלוואה בתמורה למשכון הנכס בקלות רבה יותר לעומת השקעות אחרות (כמו פתיחת עסק). המימון מאפשר למתחילים ומתקדמים להיכנס לתחום וליהנות מהכנסה מידית או עתידית.

תשואה גבוהה בקניית משרד

התשואה מהמשרד יכולה להיות גבוהה ופעמים רבות גבוהה יותר לעומת השקעה בנכס פרטי. משרדים להשקעה יכולים להניב תשואה מידית כבר לאחר הרכישה והם יכולים להיות רווחיים מאד בעת המכירה. המחיר שיכול להיות נמוך, הדרישה שעולה למשרדים ואפשרויות הרווח יוצרים תשואה משתלמת.

מהם השיקולים שעליכם לקחת בחשבון בחיפוש משרדים לקניה?

  • אחד השיקולים הראשונים והמרכזיים שעליכם לעשות בחיפוש משרדים לקניה הוא מטרת הקניה – אם אתם מחפשים לקנות משרד לשימוש עסקי, עליכם לשקול את מאפייני המשרד ביחס לצרכים העסקיים שלכם .אם אתם מחפשים משרד להשקעה, עליכם להעריך עד כמה צפוי ערכו של המשרד לעלות בעתיד הנראה לעין, או חלילה לרדת.
  • שיקול המטרה הוא דוגמא נהדרת לחשיבות של האופן בו אנו בוחנים משרד פוטנציאלי לקניה, שכן בכל אחד מן המקרים עלינו לבחון את העסקה בעיניים שונות לחלוטין, ומה שטוב לנו לשימוש עסקי, לא טוב לנו בהכרח למטרת השקעה, ולהיפך.
  • בהתאם לכך, כאשר אתם מחפשים משרדים לקניה לצורך השקעה, אתם רוצים לבחון שורה של פרמטרים כמו היקף פעילות מסחרית ועסקית בסביבת המשרד, קירבה למרכזי עסקים מול מרכזי אוכלוסייה, רמת התחבורה בסביבת המשרד, כמות המשרדים הפעילים באזור וכן הלאה.
  • לעומת זאת, כאשר אתם מחפשים משרד לצורך שימוש עסקי, עליכם לבחון פרמטרים כמו התאמת גודל המשרד, העיצוב שלו והחלוקה הפנימית שלו לצרכי הארגון שלכם, קומת המשרד ומיקומו במגדל משרדים או בבניין מגורים משפיעים על האופן בו תוכלו להשתמש בו ככלי שיווקי ומרשים. שיקול חשוב נוסף בהיבט זה הוא קירבת המשרד ללקוחות שלכם ולשוק אותו אתם משרתים.

משרדים לקניה

משרדים לקניה

מגדל הכשרת הישוב

גודל: 2 מטר

קומות: 40 קומות

מצאת את הנכס שחיפשת?

עם סן חן ממש פשוט לבחור נכס >

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם

לגלריית הפרוייקטים שלנו

בוחרים נכון משרדים לקניה בצורה מקצועית ושיטתית

הדרך לקנות משרד לעסק לשימוש יום יומי ולהשקעה

משרדים לקניה מתאימים לסוגים שונים של עסקים ובהם עסקים קטנים, קליניקות ונוספים. לעתים כל מה שהעסק צריך הוא למצוא מקום לעבוד ממנו והמקום יכול להיות קטן ונעים, אך עסקים צריכים לחשוב גם על ההזדמנויות שיכולות לעמוד בפניהם. לפעמים כדאי לחשוב לא רק על רכישת מקום לעבוד ממנו אלא גם על יצירת הכנסה נוספת בו זמנית.

משרדים לקניה

משרדים לקניה

אפשרות שעומדת לרשות העסקים היא קניית משרד גדול יותר מכפי שהם זקוקים לו וחלוקה שלו כך שניתן יהיה להשכיר חלק ולהשתמש בחלק. הדבר נכון לכלל העסקים כולל קליניקות ובצורה זו אמנם המשרד עשוי לעלות יותר בתשלום הראשוני, אך הנכס צפוי להכניס כסף ובכך לממן את ההוצאות כבר מתחילת הפעילות.

כדי להחליט מהו המשרד המועדף לרכישה כדאי להגדיר בתחילה את המטרה, לבחון את התקציב, אפשרויות המימון וכמובן להגדיר את האזורים השונים שיכולים להיות רלוונטיים לרכישה. לאחר שהמשימה הוגדרה זה הזמן להיפגש, לתת למומחים לבצע את העבודה ולאתר את המשרדים המתאימים ביותר למשימה.

משרדים לקניה

חיפוש ובחינת משרדים לקניה הם תהליכים שחייבים להתבצע בצורה מסודרת ושיטתית על מנת להימנע ככל הניתן מהחלטות המתקבלות מהבטן ועל פי מצב רוח או מידע זמני. קבוצת סן חן מסייעת לכם לאתר משרדים לקניה שיכולים להתאים לכם, לבחון את האפשרויות השונות בהתאם למטרות שאתם רוצים להשיג ולגבש את העסקה הטובה ביותר עבורכם סביב המשרד המתאים לכם ביותר.

כדי שלא תגלו בעוד מספר חודשים או שנים שערכו של המשרד שקניתם בעצם ירד ולא עלה, או שאתם צריכים שוב להחליף משרד מכיוון שהמשרד שבחרתם לא מתאים לקצב הצמיחה שלכם, לצרכים העסקיים והשיווקיים שלכם או למיקום הלקוחות שלכם, חשוב שתעברו את התהליך של איתור משרדים לקניה ובחירת המשרד המתאים לכם, בליווי של הצוות המקצועי בקבוצת סן חן.

אחרי עשורים שלמים של פעילות בתחום, ישנם מספיק משקיעים ובעלי משרדים בישראל שיכולים להעיד על תרומתה המכרעת של קבוצת סן-חן להשגת מטרותיהם העסקיות והמסחריות, וישנם גם מספיק משקיעים ובעלי משרדים ששילמו ביוקר על ההתעקשות לעשות הכל בעצמם. לאיזו קבוצה אתם רוצים להשתייך?

ט.ל.ח

לפרטים על המשרדים לקניה חייגו עכשיו: 1-800-800-888

  1. חובות על הנכס
  2. מחיר
  3. בדק בית
  4. תב"ע

היחס בין ההשקעה לתשואה הוא חשוב מאוד, לכן חפשו מקומות אטרקטיביים.

בואו נדבר, אנחנו פה בשבילכם

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם