נכסים להשקעה

קבוצת SUN CHEN

נכסים להשקעה

מחפשים נכס להשקעה, שיוכל אולי לסדר לכם את הפנסיה או אולי לספק לכם הכנסה פסיבית קבועה לאורך שנים? איתור ובחירת נכסים להשקעה היא משימה מורכבת הרבה יותר מזו המתוארת לנו בדרך כלל בסיפורי הצלחה של קרובי משפחה או על גבי העיתון. בתהליך של בחירת הנכס חשוב מאוד לבחון שורה ארוכה של פרמטרים ולעשות זאת בקור רוח ובצורה שקולה. אם אין לכם ניסיון בעולם השקעות הנדל”ן או ההשקעות בכלל, קבוצת סן חן יכולה לספק לכם את היד שתלווה אתכם לאורך התהליך עד לסוף המוצלח.

חמש סיבות לכך שנכסים הם השקעה טובה בהשקעות נדלן

נכסים להשקעה

נכסים להשקעה

ישנן דרכים שונות להשקיע כספים קיימים או כספים שמגויסים ממקורות מימון. הסיבות להשקיע בנכסים להשקעה על פני אפשרויות אחרות הן:

  1. עתודות הבניה בארץ – מדינת ישראל היא מדינה קטנה יחסית. נוסף לכך, ישנם שטחים רבים בהם אי אפשר לבנות וזאת בשל העובדה שמדובר בשמורות טבע, אזורים שקרובים לשטחי אש וסיבות נוספות שמשפיעות על כך שאי אפשר לבנות בלי סוף.
  2. גידול האוכלוסין בישראל – ההערכות מדברות על כך שבשנת 2040 האוכלוסייה במדינת ישראל תכפיל את עצמה. המשמעות היא שיותר אנשים יצטרכו מקומות למגורים ולעבודה וכל זאת כשעתודות הבניה לא צפויות לגדול.
  3. צורת הבניה – ברגע שהבניה מתבצעת בצורה מקצועית, הבית או המבנה יכול להישמר במצבו לאורך עשרות שנים ואף יותר מכך. הידע שיש לחברות הבניה, החומרים שמשתמשים בהם והקרקעות האיכותיות מבטיחים נכס איכותי לאורך זמן.
  4. אפשרויות המימון – משקיעים יכולים להתלבט בין אפשרויות שונות אך כאשר אין ברשותם מימון הם צריכים לבחור באפשרות שתקל על גיוס הכספים. נכסי נדל״ן נחשבים בעיני הבנקים לכדאיים ולכן קל לקבל עבורם מימון בתנאים טובים.
  5. מגוון נכסים – ישנם שלל נכסים להשקעה בכל מקום בארץ. לחלק מתאים להשקיע בנכסים פרטיים ולאחרים מתאים להשקיע בנכסים מסחריים. המגוון גדול מאד וכל משקיע, מתחיל ומתקדם, יכול למצוא את הדרך שלו ליהנות מתשואה.

מצאת את הנכס שחיפשת?

עם סן חן ממש פשוט לבחור נכס >

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם

לגלריית הפרוייקטים שלנו

איזה נכס נחשב כמתאים להשקעה?

נכסים להשקעה יכולים להיות בתים, דירות, משרדים ואפילו מחסנים. כל מבנה יכול להתאים וזאת בתנאי שהמשקיעים מוצאים בו יתרונות. כדאי לזכור כי מה שמתאים למשקיע אחד לא יתאים למשקיע אחר וזאת כיוון שכל אחד מגיע עם הון שונה ולכל אחד ציפיות שונות בנוגע להשקעה שלו.

ישנם משקיעים אשר מסתכלים על הטווח הארוך והם מוכנים לא להרוויח לאורך תקופה וזאת בתנאי שלאחר שנים יוכלו ליהנות מנכס מניב (לרוב לאחר תשלומי המשכנתא). ישנם משקיעים אשר רוצים לשבח נכסים, לרכוש כאלו שניתן לתקן בהם פגמים או לשפר את המראה שלהם ולאחר מכן למכור את הנכס תוך חודשים ספורים ברווח. ישנם משקיעים אשר מחפשים נכס שיוכלו להשכיר מיד וליהנות מהכנסה כבר מההתחלה.

כל האפשרויות קיימות והשאלה שיש להעלות היא מה הנכס שמתאים לכם. אתם צריכים לקבוע מה אתם מחפשים, להגדיר את התקציב שלכם וכל בקשה מיוחדת יותר ופחות. זכרו שאתם במרכז ואין השקעה נכונה או לא נכונה. לאחר שהגדרתם את הצרכים והרצונות שלכם, זה הזמן להבין איך מוצאים נכסים להשקעה.

איך מוצאים נכסים להשקעה?

נכס להשקעה

נכסים להשקעה

  1. ככלל, מה שהופך נכס של השקעות נדל”ן להשקעה הוא פוטנציאל עליית הערך שלו והמטרה שלשמה נרכש הנכס. כאשר אנו מחפשים דירה למגורים למשל, נחפש דירה שמתאימה לצרכים האישיים שלנו מבחינת חינוך, שירותים עירוניים, מיקום, שטח, קומה, איכות חיים וכן הלאה. עלייה או ירידה צפויה של ערך הנכס בעתיד לא ממש תשפיע על ההחלטה שלנו. לעומת זאת, כאשר אנו מחפשים נכסים להשקעה, הדבר היחיד שמעניין אותנו הוא האם ערך הנכס צפוי לעלות או לרדת בתוך טווח ההשקעה.
  2. הבנה זו היא לכאורה טריוויאלית, אבל קריטית בכל הקשור למציאת נכסים אטרקטיביים להשקעה. כאשר אנו מחפשים נכסים להשקעה, אנחנו לא צריכים לחפש אותו במקום שבו היינו רוצים לגור או בשכונה שבה היינו מוכנים לגור בעצמנו. גם שטח הנכס, הקומה שלו ומספר החדרים בו לא צריכים להתאים לצרכים האישיים שלנו. ואחרי שאמרנו את זה, משקיעים בלתי מקצועיים מושפעים פעמים רבות בדיוק מהפרמטרים הללו, גם אם אינם מודעים לכך.
  3. בכדי למצוא נכסים להשקעה, יש לבחון שורה של פרמטרים שעל פיהם בוחנים הזדמנויות השקעה בשוק הנדל”ן, ובכלל זה תכניות בנייה ופיתוח באזור, מצב נוכחי ושינויים ברמת הפשיעה, החינוך, רמה כלכלית, תחבורה, טכנולוגיה, מסחר וכן הלאה. אפילו מידת השיח הציבורי על אזור מסוים יכולה להשפיע על החלטת ההשקעה – ככל שהאזור יותר מדובר כך אנחנו עמוק יותר בתהליך הצמיחה שלו וקרובים יותר לשיא ולהיפך.

ליווי מקצועי בנכסים להשקעה – המפתח להצלחה

עבור משקיעי נדל”ן כשירים ומנוסים אין שום בעיה למצוא נכסים להשקעה וגם לבחור את הנכס בעל הפוטנציאל הגבוה ביותר לרווח. עבור משקיעים מתחילים או אנשים שפשוט רוצים להשקיע את כספם בנכס נדל”ן ללא שום רקע בעולם ההשקעות, הליווי והייעוץ המקצועי של קבוצת סן חן יכולים להיות המפתח להצלחה. מספר המלכודות בהם אפשר ליפול בתהליך אחד פשוט של בחירת נכס להשקעה הוא עצום ולאורך התהליך אתם חייבים מישהו מקצועי שלא רק ישמור שלא תיפלו באף מלכודת, אלא גם ידע להוביל אתכם בדרך האולטימטיבית למטרה – אתגר מקצועי לא קטן בפני עצמו, שעליו תספק לכם מענה מקצועי מלא קבוצת סן חן, המתמחה בתחום של השקעות נדל”ן ואיתור נכסים להשקעה.

את הצעד הראשון שלכם בעולם השקעות הנדל״ן בטוח שתרצו לעשות בצורה שקולה, מדודה ולהבטיח שתוכלו להשיג את המטרות שלכם. הניסיון, הידע והקשרים הם חלק מהסיבות לכך שתרצו לעבוד יחדיו. כדי שנוכל לצאת לדרך כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר או להשאיר פרטים בטופס כאן באתר ונחזור אליכם בהקדם.

ט.ל.ח

כאשר אנו מחפשים נכסים להשקעה, הדבר היחיד שמעניין אותנו הוא האם ערך הנכס צפוי לעלות או לרדת בתוך טווח ההשקעה.

לפרטים נוספים על נכסים להשקעה חייגו עכשיו: 1-800-800-888

בואו נדבר, אנחנו פה בשבילכם

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם