נכסים להשקעה

קבוצת SUN CHEN

נכסים להשקעה – סן חן

מחפשים נכס להשקעה, שיוכל אולי לסדר לכם את הפנסיה או אולי לספק לכם הכנסה פסיבית קבועה לאורך שנים? איתור ובחירת נכסים להשקעה היא משימה מורכבת הרבה יותר מזו המתוארת לנו בדרך כלל בסיפורי הצלחה של קרובי משפחה או על גבי העיתון. בתהליך של בחירת הנכס חשוב מאוד לבחון שורה ארוכה של פרמטרים ולעשות זאת בקור רוח ובצורה שקולה. אם אין לכם ניסיון בעולם השקעות הנדל”ן או ההשקעות בכלל, קבוצת סן חן יכולה לספק לכם את היד שתלווה אתכם לאורך התהליך עד לסוף המוצלח.

איך מוצאים נכסים להשקעה?

נכסים להשקעה

נכסים להשקעה

  1. ככלל, מה שהופך נכס נדל”ן לנכס להשקעה הוא פוטנציאל עליית הערך שלו והמטרה שלשמה נרכש הנכס. כאשר אנו מחפשים דירה למגורים למשל, נחפש דירה שמתאימה לצרכים האישיים שלנו מבחינת חינוך, שירותים עירוניים, מיקום, שטח, קומה, איכות חיים וכן הלאה. עלייה או ירידה צפויה של ערך הנכס בעתיד לא ממש תשפיע על ההחלטה שלנו. לעומת זאת, כאשר אנו מחפשים נכסים להשקעה, הדבר היחיד שמעניין אותנו הוא האם ערך הנכס צפוי לעלות או לרדת בתוך טווח ההשקעה.
  2. הבנה זו היא לכאורה טריוויאלית, אבל קריטית בכל הקשור למציאת נכסים אטרקטיביים להשקעה. כאשר אנו מחפשים נכסים להשקעה, אנחנו לא צריכים לחפש אותו במקום שבו היינו רוצים לגור או בשכונה שבה היינו מוכנים לגור בעצמנו. גם שטח הנכס, הקומה שלו ומספר החדרים בו לא צריכים להתאים לצרכים האישיים שלנו. ואחרי שאמרנו את זה, משקיעים בלתי מקצועיים מושפעים פעמים רבות בדיוק מהפרמטרים הללו, גם אם אינם מודעים לכך.
  3. בכדי למצוא נכסים להשקעה, יש לבחון שורה של פרמטרים שעל פיהם בוחנים הזדמנויות השקעה בשוק הנדל”ן, ובכלל זה תכניות בנייה ופיתוח באזור, מצב נוכחי ושינויים ברמת הפשיעה, החינוך, רמה כלכלית, תחבורה, טכנולוגיה, מסחר וכן הלאה. אפילו מידת השיח הציבורי על אזור מסוים יכולה להשפיע על החלטת ההשקעה – ככל שהאזור יותר מדובר כך אנחנו עמוק יותר בתהליך הצמיחה שלו וקרובים יותר לשיא ולהיפך.

מצאת את הנכס שחיפשת?

עם סן חן ממש פשוט לבחור נכס >

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם

לגלריית הפרוייקטים שלנו

ליווי מקצועי – מפתח להצלחה

נכס להשקעה
עבור משקיעי נדל”ן כשירים ומנוסים אין שום בעיה למצוא נכסים להשקעה וגם לבחור את הנכס בעל הפוטנציאל הגבוה ביותר לרווח. עבור משקיעים מתחילים או אנשים שפשוט רוצים להשקיע את כספם בנכס נדל”ן ללא שום רקע בעולם ההשקעות, הליווי והייעוץ המקצועי של קבוצת סן חן יכולים להיות המפתח להצלחה. מספר המלכודות בהם אפשר ליפול בתהליך אחד פשוט של בחירת נכס להשקעה הוא עצום ולאורך התהליך אתם חייבים מישהו מקצועי שלא רק ישמור שלא תיפלו באף מלכודת, אלא גם ידע להוביל אתכם בדרך האולטימטיבית למטרה – אתגר מקצועי לא קטן בפני עצמו, שעליו תספק לכם מענה מקצועי מלא קבוצת סן חן, המתמחה בתחום של השקעות נדל”ן ואיתור נכסים להשקעה.

ט.ל.ח

כאשר אנו מחפשים נכסים להשקעה, הדבר היחיד שמעניין אותנו הוא האם ערך הנכס צפוי לעלות או לרדת בתוך טווח ההשקעה.

לפרטים נוספים על נכסים להשקעה חייגו עכשיו: 1-800-800-888

בואו נדבר, אנחנו פה בשבילכם

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם