נכס מסחרי מניב למכירה

קבוצת SUN CHEN

מצאת את הנכס שחיפשת?

עם סן חן ממש פשוט לבחור נכס >

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם

לגלריית הפרוייקטים שלנו

הכשרת הישוב – מתחם עסקים ומסחר עם 600 מ"ר משרדים

במגדל "הכשרה הישוב" שבנייתו הסתיימה, הוקם על קרקע פרטית בת 4.5 דונם בבני ברק BBC במתכונת קבוצת רכישה והוא כולל נכס מסחרי מניב למכירה.

הוא הולך להיות מתחם העסקים התוסס החדש – מגדל בן 40 קומות של 1,600 מ"ר מעל קומת מסחר, וארבע קומות של מרתף. בסמוך לו יוקם מרכז מסחרי שישרת את תושבי המגדל.

נכס מסחרי מניב למכירה בתל אביב

לא כל יום מוקם מגדל משרדים באמצע גוש דן, בלב ליבה של קהיליית העסקים, כאשר כל שירות או עסק אחר לו זקוק בעליו של המשרד, נמצא בהישג יד ואולי אפילו באותה קומה.

הוא ממוקם ברחוב ז'בוטינסקי צמוד למכון מור, ובעל גישה לצירים מרכזיים ובעתיד גם לשתי תחנות המוקמות בימים אלה של הרכבת הקלה, במרחק של 60 מטר ממנו ושעל פי הצהרת הגורמים האחראיים, תפעל בקרוב.

שירותים ותחזוקה ברמה גבוהה!

נכס מסחרי מניב למכירה

נכס מסחרי מניב למכירה

  • נכס מסחרי מניב למכירה נבנים היום בסטנדרטים גבוהים מאוד והם כוללים את כל מערכות התחזוקה המתקדמות של בניינים חדשים. כל אחד מהם מתהדר בלובי, יש פינות ישיבה. מעליות משוכללות, וניקיון נוצץ בכל פינה.
  • בעליו של המשרד לא רציך לדאוג לשום דבר, הבניין בו הוא רכש משרד, תמיד ייראה כמו חדש, נקי ואסתטי וזה חלק מהרושם שהוא חייב לעשות על הלקוחות שלו שכן – פניו של המשרד הם פניו של העסק.
  • גם חברות הייטק רבות נפתחות היום ע"י צעירים שמחפשים לעשות את האקזיט הבא. גיל היזמים ירד והיום כל צעיר מתחת לגיל 30 כבר רוצה להבטיח לעצמו את עתידו וזה מתחיל ממשרד מרווח ומעוצב, בו הוא יעשה את צעדיו הראשונים בעולם העסקים החדש, עולם בו לתדמית ולרושם שהמשרד שלך עושה יש חשיבות רבה בעיקר כאשר מדובר בתחומים כמו נדל"ן מסחרי, יזמות ובניית מגדלי משרדים, שוק ההון. חנויות שיווק און ליין הפועלות מתוך משרדים, יבוא מאסיבי מסין ובכלל. יש היום ריבוי של יוזמה פרטית וזו זקוקה למסגרת ומרחב משלה ורצוי בלב ליבו של גוש דן הסואן. ממנו יש גישה מהירה לכל מקום ובו קל לקיים קשרים עסקיים ענפים. משרדים חדשים הם היום הכוכב של עולם הנדל"ן המסחרי והם מהווים הזדמנות גדולה גם עבור בעלי המשרדים וגם עבור אלה שרוכשים אותם למטרת השקעה. לכן כיום בשנת 2023 נכסים מניבים למכירה הפכו להשקעה פופלארית.

להבדיל מרכישת דירה לצורך השכרה, כאשר מדובר במשרד יש לבעלי המשרד את כל הביטחון ששוכרי המשרד יהיו בו לשנים רבות, משום שעסק לא נודד ממקום למקום ויש לו בדרך כלל כתובת אחת להרבה שנים, כי מסביב למשרד צומחת קהילת הלקוחות הזקוקים לשירותי המשרד, ומשרד שכבר תקע יתדות בבניין משרדים ויש לו לקוחות וקשרים עסקיים, לא יעזוב לפתע את המשרד שלו ויעבור למיקום אחר- הוא עלול להפסיד את הלקוחות שלו.

בואו נדבר, אנחנו פה בשבילכם

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם