קניית משרד להשקעה

קבוצת SUN CHEN

קניית משרד להשקעה – הכנסה פאסיבית נאה!

הרבה אנשים מוצאים עצמם לפעמים עם איזה שהוא סכום של כסף ורוצים להשקיע אותו במשהו ריווחי אבל לא יודעים במה.

עולמות ההשקעה הנהוגים עד כה, במובן של השקעה טהורה כמו למשל בשוק ההון, לא מתאימים לכל אחד. יש יותר מדי אנשים שהפסידו את כספם בהשקעה של רכישת אגרות חוב או התנהלות בבורסה, ואם אתם לא מבינים בתחום הזה ואין לכם את הידע המתאים, מוטב שתחפשו אפיקי השקעה אשר יניבו לכם רווחים נאים ובעיקר יבטיחו לכם ביטחון כלכלי, שבדיוק בגללו אתם מבקשים להשקיע.

קניית משרד להשקעה מגדל הכשרת היישוב, מהווה היום עסקה בטוחה וכדאית. סמוך למגדל יש מגדלי משרדים נוספים והאזור כולו הופך למתחם עסקים תוסס שמושך אליו בעלי חברות ומקצועות חופשיים רבים ואיכותיים.

משרד במגדל כזה מבטיח לכם גם רגע של שקט בצפייה בנוף הירוק, הפקת קפה מכובדת לסיעור מוחות והכי חשוב, כאשר אתם נוסעים הביתה, יש לכם דרכי גישה קלים ונוחים מרחוב ז'בוטינסקי מו מוקם המגדל לכל מקום בארץ.

השקעה בטוחה בנדל"ן מסחרי!

מחירי הדירות בארץ אינם סבירים בלשון המעטה, ובוודאי שלא באזור גוש דן. אז אם למשל קיבלתם ירושה, פתחתם איזו קרן השתלמות או תוכנית גמל, קיבלתם פיצויים ויש לכם הון מסוים ביד, מוטב שתשקיעו אותו בשוק הנדל"ן המסחרי כמו למשל קניית משרד להשקעה, אשר יש לו היום בעיקר באזור הזה דרישה גדולה מאוד.

חשוב להסביר כי אנחנו נמצאים היום בעיצומן של התפתחויות טכנולוגיות ושינויים במבנה המסחרי של חברות קטנות, בינוניות וגדולות. כל זה מתקיים בגלל ההזדמנויות השיווקיות שיצרה רשת האינטרנט, כלים טכנולוגיים של שיווק ופרסום, הזמינים היום לכל חברה קטנה או גדולה באותה מידה, וצמצמו במידה רבה את הפערים בין עסק קטן לעסק גדול ואף תרמו לכך שעסקים קטנים כמו גם בעלי מקצועות חופשיים, כבר לא זקוקים לעבודה שכירה במקום כלשהו, אלא שהם יכולים וגם רוצים לפתוח עסק משלהם.

אנו חיים היום בעידן של יזמות כמעט בכל תחום. הצעירים- הילדים הדיגיטליים שגדלו על ברכי הפלייסטיישן והמחשב, יודעים היום לתפעל טכנולוגיות וחולמים גם לפתח אותם. אפשר למצוא היום בקהיליית חברות הסטראטאפ- הרבה מאוד צעירים עדיין לא בני שלושים וכבר בעלי חברה, מגייסים הון, לא פוחדים משום דבר עם שאיפות לכבוש את העולם.

דור ה-X,Y Z– הם בעליהם של חברות סטרארטפ ואינטרנט

אנחנו מדברים על דור ה-X, Y, Z זה הדור שאין לו סבלנות לשום דבר, שהוא מאמץ כל מכשיר סלולרי וטכנולוגיה חדשה ויש לו שאיפות גדולות. לעשות כסף, להתעשר, להגשים את עצמו. להמציא משהו. זהו דור שכבר בבית הספר לימדו אותם לחשוב לבד, והם עצמאיים מגיל מאוד צעיר. הם רוצים להיות אדונים לעצמם, לא רוצים לעבוד בשביל אף אחד ולכן הם הראשונים שיחפשו משרד להשכרה ובלב גוש דן, כך שאם אתם עשיתם מהלך של קניית משרד להשקעה, הוא לא יישאר ריק הרבה זמן. יש היום דרישה עצומה ובעיקר באזור המרכז למשרדים.

אם בעבר רק חברות גדולות שכרו משרדים, או אף היו בעליהם של מגדלי משרדים, היום מדובר גם בעסקים של עובד או שניים שזקוקים למשרד. כדי שתהיה להם פינת עבודה, כדי שהם יוכלו לקבל קהל ולקוחות. כדי שהם יוכלו למתג את עצמם במגדל משרדים יוקרתי וזה לכשעצמו כבר מוסיף להם כמה נקודות זכות.

כמו שאמרנו רוב הילדים הדיגיטליים פותחים היום משרדים כמו לחמניות טריות. משרדי שיווק באינטרנט, משרדי פרסום דיגיטליים, שיווק בגוגל, קידום אתרים כל משרד שנותן היום שירות פרסומי או שיווקי לאתרי אינטרנט.

למה כדאי ללכת על קניית משרד להשקעה?

  • קניית משרד להשקעה, לעומת למשל השקעה בדירת מגורים, היא השקעה סולידית ללא כל סיכון, המבטיחה לכם הכנסה נאה מדי חודש ולשנים רבות. זו הולכת להיות ההכנסה שאתה תעשו טיול מסביב לעולם ותגשימו את החלומות שלכם.
  • ולמי שמשקיע במשרד, הולכת להיות הכנסה פאסיבית נאה מאוד, משום ששוכרי משרדים לא זזים ממקום למקום כל הזמן. הם מפתחים את העסק שלהם, סביב המיקום הגיאוגרפי והכתובת שלהם. הם יוצרים יחסים עסקיים גם עם השכנים שלהם, ולכן הם לא יזוזו מהמשרד שלהם, מה שאומר שאתם תקבלו את כספכם כל חודש בזמן.
  • השקעה ברכישת משרד היא השקעה בטוחה, הרבה יותר מאשר רכישת דירה לצורך השקעה. יש הרבה מאוד תביעות על שוכרים שמגיעות לפתחם של בתי המשפט על נזק לדירות, הפרות חוזים ואי תשלום שכירות. במובן הזה אתם יכולים להיות שקטי- השקעה במשרד היא השקעה סולידית בטוחה ללא שום סיכון.

מצאת את הנכס שחיפשת?

עם סן חן ממש פשוט לבחור נכס >

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם

לגלריית הפרוייקטים שלנו

דו"ח סטארט אפ ניישן סנטרל מציג 6,673 חברות הייטק

מפת העסקים בישראל, ובעיקר מאז כניסת רשת האינטרנט שינתה לחלוטין את פניה. תחומי העיסוק הכי רבים הם בתחום הקמת חברות סטארט-אפ והייטק וכן חברות אינטרנט המעניקות שירותים לעסקים קטנים, גדולים ובינוניים.

קניית משרד להשקעה תפגיש אתכם עם לקוחות פוטנציאליים כמו סטארט אפים בתחום הבינה המלאכותית, חברות המפתחות טכנולוגיות למגזר העסקי. 17% מהחברות פונות לצרכן הקצה, שני שליש מהם שיווקו כבר מוצר, תוכנה או אפליקציה לשוק וכל החברות גייסו כ-6 מיליארד שקל כבר ב-2018 ב-681 סבבים.

היום פועלות בישראל 6,673 חברות סטארט-אפ והייטק כפי שפרסמה עמותת סטארט-אפ- ניישן סנטרל. כל חברה כזו פועלת מן מהסתם מתוך משרדים משלה.

ואם כבר בהייטק עסקנן, הולכת וכובשת הבינה המלאכותית את חברות הסטארט-אפ וכבר ב-2018 היו 1,150 חברות בתחום זה.

חברות רב לאומיות גם זקוקות למשרדים!

מבנה העולם העסקי החדש הוא זה שיצר את הביקוש והצורך למשרדים פרטיים לכל מי שמצוי היום בסצנה העסקית. עפ"י אותו דו"ח פועלות היום בישראל 320 חברות רב לאומיות מארה"ב, גרמניה ובריטניה , להן מרכזי מחקר ופיתוח הפועלים מתוך 360 משרדים וחללי עבודה משותפים.

בנוסף לחברות סטרטאפ, רבים מבעלי המקצועות החופשיים בוחרים להיות אדונים לעצמם ולפתוח משרד משלהם, לעתים הם הופכים אותו לחלל עבודה משותף עם עוד כמה אנשים בזיקה לתחום העיסוק שלהם.

גם עולם האינטרנט הגדיל את הביקוש למשרדים. יש היום בארץ אלפי אנשים העוסקים במקצועות האינטרנט כמו הקמת ובניית אתרים, שיווק בפייסבוק, שיווק בגוגל, קידום אתרים. צילום סרטוני תדמית. פתיחת ערוצי שיווק חדשים ברשת, ניהול חשבון אינסטגרם או ערוץ ביוטיוב ועוד.

כל אלה יושבים במשרד ומשלמים ממיטב כספם שכירות חודשית. לכן כל מי שהלך על קניית משרד להשקעה יכול להיות רגוע. עולם האינטרנט לא הולך לשום מקום והחברות הללו רק מתרחבות ומתפתחות כל הזמן, והן זקוקות למשרדים שאתם קניתם והם יכניסו לכם הכנסה פאסיבית יפה מאוד מדי חודש בלי לדאוג כמו שקורה בדירות שכורות, אם הדיירים עובדים או לא, יהיה להם כסף לשכירות או שהם יפרו חוזה.

קניית משרד להשקעה היא היום השקעת הנדל"ן הכי משתלמת, זו שלא דורשת מכם שום תחזוקה כמו למשל בדירת מגורים, או התמודדות עם שוכרים. יש מספיק חברות סטרארטאפ ואינטרנט שישמחו לשכור את המשרד שלכם להרבה מאוד שנים.

קניית משרד להשקעה תפגיש אתכם עם לקוחות פוטנציאליים כמו סטארט אפים בתחום הבינה המלאכותית, חברות המפתחות טכנולוגיות למגזר העסקי. 17% מהחברות פונות לצרכן הקצה, שני שליש מהם שיווקו כבר מוצר, תוכנה או אפליקציה לשוק וכל החברות גייסו כ-6 מיליארד שקל כבר ב-2018 ב-681 סבבים.

בואו נדבר, אנחנו פה בשבילכם

בואו נדבר,
אנחנו פה בשבילכם